Imate li kucnog ljubimca

odgovora

Objavljeno

Evo jedne temice za sve nas koje imamo kucne ljubimce..

pa da ovde pisemo pitamo i pricamo o njima...

Ja imam malu persijanku Žizi se zove... :P 4 meseca ima :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imam labrador retrivera,zove se lea...jako je poslusna....ali imamo problema otkako sam se porodila....nezeli uopste da se druzi sa lenom....lena kada je pocela sa 6 meseci da puzi ....najvise je puzala ka lei,a lea samo zarezi....mislim da je ljubomorna,jer je sada sva paznja pruzena leni...ja se koliko toliko kada ima slobodnog vremena trudim da se poigram sa njom,prosetam,dok nisam zatrudnela 2.put svako vece smo trcale u parku.....(zivimo u stanu),i ne znam kako da promenim njihov odnos....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

obozavam zivotinje ...

u toku odrastanja imali smo :) : psa, mace, 2 hrcka, 3 papagaja, ribice i kornjace. Inace pas je moj omiljeni ljubimac pogotovo ako je veliki :) medjutim u stanu nemam uslova za psa. To bi bilo mucenje i za mene i za njega tako da sam se odlucila za patuljastog pigmejskog (africkog) jeza :) ... preslatko malo stvorenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo jedne temice za sve nas koje imamo kucne ljubimce..

pa da ovde pisemo pitamo i pricamo o njima...

Ja imam malu persijanku Žizi se zove... :P 4 meseca ima :rolleyes:

eeeeh, ja imam tri psa, dve macke i papagaja, u stanu! Drugi macak je nov, jer moj muz ima cudan obicaj da ih skuplja i donosi :D svi se super slazu, stan se redovno (mnogo redovnije nego drugi stanovi) usisava, brishe... odrzava. jedini problem je to shto je to vec dovoljno posla, josh kada dodje bebche... ali na svu srecu tu je moja mama vishe nego voljana da pomogne, ona i jeste vodja copora, :D bila sam u strahu, zbog dlaka, npr. medjutim raspitala sam se i nemam razloga da brinem, cak sam, zbog macaka radila i test na toksoplazmu i sve je ok, imam cak i antitela :D ne moze mi niko nishta hahaha :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ta devojcica je iz Hrvatkse,bilo na tv i rekli da ce da je identifikuju ,i nadam se da nece dobro da prodje...

Kako bi njoj bilo da nju neko tako baca u reku .. jao ,meni suze posle kad sam videla i nisam smela da gledam vise..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pogledala sam video....suze mi zamaglile oci. Svako kuce place. :( Boze kako je to dete vaspitano??? Kako je pokvaren ovaj svet..... :angry: Robija iako je maloletna, svako treba da odgovara za svoje postupke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uzas! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

xz8-koni--.jpg

Evo ga nas Leo. Bas se dao u uzivanciju. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao sto je divan Leo!!!!! :)

A za fotku nemam reci! Snasao se da se ohladi! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakav car :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

xz8-koni--.jpg

Evo ga nas Leo. Bas se dao u uzivanciju. :D

kako je divan, nemam reci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imati psa je uzivanje u zivotu .... valjda samo ljudi koji imaju psa mogu da skontaju tu ljubav ....

Ja sam svoju obozavala, :) ogroman sarplaninac koji je spavao zajedno sa mnom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam procitala sve postove i videla slike.. I presrecna sam zbog vas koji imate te mile krznene drugare! Moja Maki je uginula prosle godine i nije bas stigla lepo da upozna moju curu. Sada sam bez psa.... i nedostaje mi taj deo mene. Masha je bila labrador, koja je do savrsenstva dovela hodanje unazad :) i provlacenje izmedju namestaja u stanu koji je mali, mali, malecki...(garsonjera)... Sad nemam herca da uzmem nekog.. :(

Eto, ispricah se ja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

STRAŠNO!!!

Ne smem ni da pogledam. Procitala sam vase komentare i jasno mi je da cu ponovo poludeti i prokleti ceo ljudski rod :(

Ne shvatam zasto su ljudi tako okrutni prema zivotinjama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam oduvek volela zivotnje i do sada sam ih imala ne mogu ni da nabrojim

dve kuce,macaka preko deset naravno to su bile one koje su same dolazile i neke koje sam ja nalazila na ulici,3 hrcka,pri tom je jedan bio sa tri noge(tako se mukica rodi) niko ga nije hteo pa ajde ja cu,dva zeca i morsko prase Ceda kog sam najvise volela do sad bio je divan ljubimac,uginuo je pre dve godine :(

A sad imamo patuljastog zeca,koji sve mi se cini vise nije patuljast,poceo je bas da raste i nije tako pametan kao sto sam citala da ga neki mogu cak i dresirati da zna gde piski gde kaki,da zna u koju prostoriju da ide,a u koju ne sme <_<

Do sad mi je pregrizao kabal od zvucnika,izgrickao kabal od interneta koji sam morala da menjam,izgrickao u totalu kabal od kamere (za skype) i jaaaaaaako se kajem sto sam svojoj cerki kupila bas zeca kao njenog prvog kucnog ljubimca,ali sta cu kad sam i ja slaba na te male krznene zivotinje,pa se nisam mnogo dvoumila kad ga je ona videla i odmah zakukala kako je lep i da ona hoce bas njega :rolleyes:

I zato sad gde god da ode kad se vraca kuci stalno u kolima govori hajde tata pozuri moj zeka sigurno pati sto njegova Lana nije kuci :lol:

i kad ujutru ustane redovno prvo cucne kod njega pozeli mu dobro jutro i tek onda umivanje i ostalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

|mamo psa...

imali smo i macora al on je sada kod mog brata i psihicki ga maltretira(mislim,macka brata)...sta ce jadan,dosadno mu,nije navikao na samocu

Beba vec zna kada kazem "gde Una?" ona odmah gleda u Uninu fotelju i ako je Una na fotelji,Irina se smeje sva odusevljena,a ako kuceta nema, sva zbunjena gleda i nista joj nije jasno :)

a Goldica je bila moj prvi pas sa kojim sam odrasla,velika snaucerka,pametnija od mene :lol:

Imala sam i macke i morske prasice i hrcke i 3 akvarijuma...puna kuca je bila dok sam zivela sa mojima ...sto je mnogo,mnogo je :D

do sada smo sa ulice mm i ja uzeli i udomili dosta pasa i macaka,pa je Una malo pocela da sedi oko ociju,kada je shvatila da ovaj macak sto je kod burazera ostaje nesto predugo kod nas :P

a sada kada je beba dosla,mislim da bi Una ipak trampila bebu za macka :P

Dobra je Una,hoce da p[ridje Irini i mase repom...pokusava i da je poljubi,ali joj ne damo...

Ona je nekad ljubomorna ali to pokazuje tako sto je tuzna i povucena...

videcemo kako ce biti kada mala krene da je proganja i chupa,stipa,lupa....mada cemo se svim silama truditi da to ne dozvolimo,sto zbog psa,sto zbog bebe,jer ipak pas moze da je gricne ako pretera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

94-311220.jpg
7y-secer-.jpg
To je nas LEO!!! I on je mnogoooo ljubomoran,ali polako pocinje da popusta :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo jedne slikice sa nasom kucom...:)

52t-P10101.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Поносна мама, куца је много лепа. Ми имамо исто лабрадора само је црне боје. И већ је остарио, има 11 година. А осим њега имамо и два мачора. Већ пар година уназад бисмо да купимо папагаја, жакоа, пошто их мм обожава, ал незгодно је јер чувамо мачке (а ја гласам увек за њих ако већ бирам). Углавном, не бих могла без љубимца, чак и код мојих док сам била било их је пуно. Наравно на мачке мислим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1p-149000.jpg

najbolje mesto za spavanje....

ifi-150300.jpg

mirka jel to bese ona mala maca??!!! :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.